0 537 248 77 17 bilgi@hunermetal.com

Sineklik Sistemleri

Sineklik Sistemleri

Ürün Tanıtımı
  • Özellikle pencereler ve balkon kapılarında kullanılan mekanların havalandırılması sırasında dışarıdan uçan veya yürüyen haşerelerin içeriye girmelerini engelleyen değişik çalışma biçimlerine sahip elemanlara sineklik denir.

  • MENTEŞELİ SİNEKLİK; Menteşeli sineklik günümüzde en çok tercih edilen modeldir. İçerden dışarıya doğru açılan bir yapısı vardır.Mevsim koşullarından etkilenmez. Temizliği kolaydır.

  • PİLELİ SİNEKLİK; Pileli (Plise) sineklik günümüzde kullanımı en basit sineklik modellerinden biridir. Pileli sinekliklerin hem yatay hemde dikey olarak açılıp kapanan model vardır. En çok yatay tercih edilir. Katlanır yapısı ile kapattığınız zaman kapı ve pencerelerde fazladan yer kaplamaz. Pileli sineklikler genelde Cam balkon, fransız balkon ve dışa açılan kapılarda kullanılır.

  • STOR SİNEKLİK; Stor sineklik yaylı makara üzerinde tel yardımı ile açılıp kapanan modeldir. Camlarınızın temizliğini yaparken yukarıya doğru açılması kolaylık sağlar. Mevsim koşullarından etkilenmez. En uzun ömürlü sineklik modellerinden biridir.

  • SÜRGÜLÜ SİNEKLİK ; Sürgülü sineklik diğer adıyla sürme sineklik, pencere ve kapılara dış tarafdan takılan sineklik türüdür. Sürgülü sineklik raylar üzerinde hareket sağlayarak açılıp kapanmaktadır.


HEMEN ARA