0 537 248 77 17 bilgi@hunermetal.com

Hakkımızda

Hakkımızda

HÜNER METAL; Konya'da PVC ve Alüminyum sistemlerin imalat montaj alanında faaliyet göstermektedir.


HÜNER METAL olarak geliştirdiğimiz ve ürettiğimiz tüm ürünler için sözleşmede yer alan gerekleri ve müşteri isteklerini en üst düzeyde sağlamaktayız. Her zaman en iyisini yapmak amacı ile yakaladığımız kaliteyi sürekli ölçmek ve geliştirmek, ülke ekonomisine katkıda bulunmaktayız.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla ürün ve hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.


"Yıllardır bu sektörde hizmet veren firmalar arasında referans müşteri potansiyeli en fazla olan firmayız çünkü; işimizi gerektiği gibi ve size verdiğimiz sözler doğrultusunda, hakkettiğiniz hizmeti sunarak yapıyoruz."


Ürün ve Hizmetlerimiz Arasında;


Cam balkon sistemleri, katlanır cam balkon sistemleri, ısı camlı cam balkon sistemleri, alüminyum merdiven korkuluğu, alüminyum pencere korkuluğu, alüminyum balkon korkuluğu, alüminyum doğrama ürünler, alüminyum cephe giydirme, PVC kapı ve pencere sistemleri, sineklikler, duşakabin sistemleri ile diğer yapı elemanları yer almaktadır.


Misyon ;


Müşteri memnuniyetine dayalı uygun fiyat, kaliteli hizmet ve sektörde ismini duyurmuş çözüm ortakları ile çalışarak güvenilir hizmet sunabilmektir.


Vizyon ;


Teknolojik gelişmeleri cam balkon sistemlerine ve yapı ürünlerine adapte etmeyi başarmış, yüksek kalite standartlarında üretim ve satış yapan, müşterilerini, çalışanlarını, tedarikçilerini memnun eden, firma olmak.HEMEN ARA